Промисловість
Вода без бактерій, дезінфекція поверхні та затемнення за допомогою системи дезінфекції Аноліт. Завдяки Аноліт Ви ефективно знищуєте бактерії та біоплівку по всій водній системі, при безперервному дозуванні і бактерії, і біоплівка зникають і не повертаються.

Конвеєр
Аноліт ефективний проти бактерій і зростання біоплівки. Продукт безпечний для постійного використання, що дозволяє уникнути збільшення бактеріального тиску на конвеєрні стрічки та інше обладнання під час поточного виробництва.

Виробництво льоду
Дозування Аноліту воду яка використовується для виробництва льоду усуває ризик розвитку біоплівки та бактерій. Оскільки Аноліт Aqua Salis залишається активним у льоду бактерії не додаються коли лід тане.

Технологічна вода
Страхування від бактерій у вхідній воді. Завдяки Аноліт в технологічній воді розпилювальні форсунки, шланги, тупикові місця запобігають проникненню зовнішніх бактерій, а також видаляють і запобігають появі нових відкладень у системі водопостачання.

Мийка високого тиску, CIP очищення
Після очищення CIP Аноліт можна використовувати як дезінфікуючий засіб. За допомогою машини Aqua Salis аноліт додається на місці, і можна використовувати стійкий круговий процес. Будь ласка, прочитайте нашу інструкцію з дезінфекції.
Технологічна вода
Страхування від бактерій у вхідній воді. Завдяки аноліт в технологічній воді розпилювальні форсунки, шланги, тупикові місця запобігають проникненню зовнішніх бактерій, а також видаляють і запобігають появі нових відкладень у системі водопостачання.

Інші види використання Аноліту АКВА САЛІС


Дезінфекція поверхні
Аноліт– ефективний дезінфікуючий засіб який знищує 99,99% бактерій, вірусів, дріжджів, цвілі, спор і грибків. Можна використовувати для дезінфекції незакріплених предметів, стін, поверхонь і посуду. Аноліт "Aqua Salis" відповідає європейським стандартам для дезінфекції поверхонь: EN 13624, EN 13623, EN 13610, EN 13697, EN 13727 і EN 17272., одобрен МОЗ України для дезінфекції поверхонь.
Дезінфекція поверхні
Аноліт– ефективний дезінфікуючий засіб який знищує 99,99% бактерій, вірусів, дріжджів, цвілі, спор і грибків. Можна використовувати для дезінфекції незакріплених предметів, стін, поверхонь і посуду. Аноліт відповідає європейським стандартам для дезінфекції поверхонь:    EN 13624, EN 13623, EN 13610, EN 13697, EN 13727 і EN 17272.

Лаборатоно підтверджена дія

Аноліт "Аква Саліс" проти:

E.coli, Listeria monocytogenes, Bacillus subtilis, Pseudomonas aeruginosa, Acinetobacter calcoaceticus, Lactobacillus brevis, Micrococcus luteus, Streptococcus feacalis, Pseudomonas fluorescens, Staphylococcus aureus, Pseudomonas alcaligenes, Pseudomonas medocina, Pseudomonas putida, Bacillus cereus, Micrococcus roseus, Pseudomonas stutzeri, Pseudomonas syringae, Campylobacter.

Стале майбутнє

Безалкогольна дезінфекція, яка ефективно знищує 99,9% бактерій, вірусів, грибків, цвілі та спор. Дезінфікуючий засіб нейтральний по рН і не висихає. Аноліт виробляється електролізом і повністю не містить барвників і спирту, а також ефективний у низьких концентраціях.

Перевірено та схвалено

Схвалено згідно (Постанова про біоциди) у PT 1-5. Гігієна людини, дезінфекція поверхонь, ветеринарна гігієна, поверхні, які контактують з харчовими продуктами та кормами для тварин та питною водою. Відповідає європейським стандартам для дезінфікуючих засобів:
EN 13624 , EN 13623 , EN 13610 , EN17272 , EN 14476 , EN13697
і EN 13727

Круговий процес

Переносить дезінфекцію від лінійного процесу з вогнем і екологічно небезпечним транспортуванням і відходами до стабільного кругового процесу з переробкою та повторним заповненням наявних контейнерів на місці. Таким чином, бізнес і важливі соціальні функції забезпечують постачання дезінфекції, водночас будучи інноваційними, зосередженими на сталості та безпеці.

Економічно ефективним

Хлорноватиста кислота виробляється з води, солі та електрики і настільки ефективна, що в готовому робочому розчині потрібна лише низька відсоткова концентрація, що зберігає вартість виробництва дуже низькою. Це дешевий і потужний дезінфікуючий засіб для стерилізації, дезінфекції та очищення води.