Детальна інформація про Аквасаліс Аноліт
На місці та за запитом
Система генерує електролізовану воду (Аноліт) виготовлену із солі та води. Електролізована вода утворює хлорноватисту кислоту (HClO), яка вивчена понад 100 років і як було доведено є більш потужною, ніж деякі інші дезінфікуючі засоби.

Система дезінфекції

AQUA SALIS™

Компанія Аква Салис розробила обладнання для виробництва ефективної дезінфекції яке можна використовувати в кількох областях. Його можна виробляти на місці, але також можна купити в пляшках. Система виробляє власні єко-дезінфікуючі засоби від природи, які містять хлорноватисту кислоту і є частиною імунної системи людей і тварин.
Безалкогольний дезінфікуючий засіб ефективно знищує 99,9% бактерій, вірусів, грибків, цвілі та спор. Дезінфікуючий засіб нейтральний по рН. Аноліт виробляється електролізом і повністю не містить барвників і спирту, а також ефективний у низьких концентраціях.

Процес і Технологія

Аноліт отримують електролізом (ECA) сольового розчину. Процес передбачає застосування постійного струму за анодним і катодним принципом. Активною речовиною в Аноліт є хлорноватиста кислота (HClO). Найвищий вміст хлорноватистой кислоти в Аноліт досягається коли розчин підтримує нейтральний pH між 6.2 і 7.2. Аноліт Aqua Salis використовує запатентовану систему, де рівень pH контролюється з дуже високою точністю pH 6,8. Це гарантує безперервно високий вміст хлорноватистой кислоти, зберігаючи при цьому кількість солі в розчині на низькому рівні. Оскільки Аноліт є нейтральним по рН (рН 6,8), його можна використовувати безпосередньо на шкірі і не викликає подразнення або шкоди для організму.

Електроліз та хлорновата кислота
Підхлорна кислота (HClO) або хлорновата кислота, як її ще називають також є власним дезінфікуючим засобом нашого організму, який ефективно вбиває небажані бактерії в нашому організмі. Це серед іншого хлорновата кислота, яку виробляють наші білі кров'яні тільця коли вони атакують бактерії, віруси і т. д.
Хлорновата кислота або гіпохлорновата кислота (англійською гіпохлорновата кислота) - слабка кислота, що утворюється при розчиненні хлору у воді. Він не може існувати у чистому вигляді, а лише у вигляді розчину у воді. Хлорновата кислота атакує білки в клітинних мембранах мікроорганізмів і руйнує їх, внаслідок чого клітина руйнується і гине. Завдяки прямому механізму дії не має значення, чи бактерії стійкі до антибіотиків або полірезистентні. Хлорновата кислота також є одним з активних інгредієнтів багатьох інших продуктів.
Дослідження електролізованої води
Існує неймовірна кількість дослідницьких статей які підтримують використання електролізованої води які серед іншого показують що речовина ефективна майже проти всіх поширених бактеріальних патогенів такі як E. coli, Salmonella, Listeria, Vibrio, Staphylococcus, MRSA, спороутворюючі бактерії та багато поширених вірусів (включаючи норовірус) і грибів.

Електроліз і хлорноватиста кислота

Хлорна кислота (HClO) або хлорноватиста кислота, як її також називають, також є власним дезінфікуючим засобом нашого організму, який ефективно вбиває небажані бактерії в нашому організмі. Серед іншого це хлорноватиста кислота яку виробляють наші лейкоцити коли атакують бактерії, віруси тощо.

Хлорна кислота або хлорноватиста кислота (англ. hypochlorous acid) — слабка кислота, яка утворюється при розчиненні хлору у воді. Він не може існувати в чистому вигляді, а лише у вигляді розчину у воді. Хлорноватиста кислота атакує білки клітинних мембран мікроорганізмів і руйнує їх так, що клітина руйнується і гине. Завдяки прямому механізму дії не має значення, стійкі бактерії до антибіотиків чи мультирезистентні. 

Випробування та допуски
  • Дезінфекція Аноліт "Аква Саліс" відповідає вимогам європейських стандартів: EN13624, EN 13697, EN 13623, EN 13610, EN 17272, EN14476 і EN 13727
Продукт схвалений для використання відповідно до статті 95 Списку біоцидів ECHA для зони типу продукту (PT) 1-5.
  • PT1 – Дезінфікуючі засоби для гігієни людини.
  • PT2 – Дезінфікуючі засоби та альгіциди, не призначені для безпосереднього використання людьми або тваринами.
  • PT3 – Дезінфікуючий засіб для ветеринарної гігієни.
  • PT4 – Дезінфікуючий засіб для поверхонь, які контактують з харчовими продуктами та кормами для тварин.
  • PT5 – Дезінфікуючий засіб для питної води.
Технологія "Aqua Salis" Аноліт («електролізована вода») схвалена для органічного виробництва відповідно до EGTOP.
Аноліт "Аква Саліс"схвалений для використання МОЗ України та внесений до єдиного реєстру дезінфікуючих засобів.