Агро та тваринництво

Наша технологія дезінфекції використовується цілодобово з тваринами на місці. Виробниче обладнання подає низьку і безперервну дозу Аноліт безпосередньо у воду що надходить. Завдяки Аноліт запобігається розмноження бактерій між точковими вставками. Система також гарантує що бактерії не розмножуються в місцях які зазвичай важко підтримувати в чистоті таких як соски та труби. Аноліт "Аква Саліс" також використовується для миття взуття та дезінфекції поверхні.

Питна вода без бактерій
Коли ваша корисна вода дійде до стайні, стадо тварин додасть бактерії в питну воду коли вони п’ють зі спільного поильників або наприклад кишкові бактерії потрапляють у питну воду. Тоді неважливо що у вас надходить хороша вода, комунальна або з власної свердловини. Якщо ви не дезінфікуєте воду у питній воді постійно розмножуються небажані бактерії незалежно від якості очищення.
Причина в тому, що бактерії осідають там де не можна їх прибрати у трубах, ніпелях, за плитами, клапанами тощо. Вони можуть рухатися вгору по течії в трубі з тиском 10 бар. Вони утворюють біоплівку яка є просто фабрикою для бактерій, яка продовжуватиме виробляти більше бактерій поки ви не видалите плівку, і ви не можете цього зробити без постійної та ефективної дезінфекції.
Тварини додають у питну воду як хороші так і погані бактерії, які разом з іншими бактеріями з корму, решти стада та стабільного середовища піддають тварин високому бактеріальному тиску. У цій ситуації не так багато потрібно щоб бактерії впливали на апетит, ріст тварин або створювали інфекції та хвороби.
Проба води на фермах
Домашні тварини мають право на питну воду такої ж якості як й у людини, тобто відповідати нормам питної води.
З 231 дослідженої тваринницької ферми з належною надходною водою результати були отримані, коли проби відбирали поза приміщенням, де тварини п’ють:
62% мали непридатну воду,
29% непридатну із зауваженням,
9% мали придатну воду. *
З 231 обстеженого господарства лише 20 господарств мали питну воду для тварин.
* Проби води були взяті компанією Aqua Salis у міні зоопарках, у стайнях де п’ють тварини. Ми гарантуємо питну воду без бактерій
24 години на добу, цілий рік!
З моменту свого заснування  Aqua Salis розробила безпечну та екологічно чисту технологію дезінфекції. Наша технологія дезінфекції використовується цілодобово з тваринами на місці. Чудово працює для органічного виробництва.
Внутрішнє виробниче обладнання яке подає низьку і безперервну дозу аноліт безпосередньо у воду що надходить. Завдяки машині Anolyte запобігається розмноження бактерій між точковими вставками. Система також гарантує що бактерії не розмножуються в місцях які зазвичай важко підтримувати в чистоті, таких як соски та труби

Надійний

Згідно OSHA та “Узгодженої на глобальному рівні системі класифікації та маркування хімічних речовин” GHS Организації Об’єднаних Націй Аноліт "Аква Салис" (хлорнуватиста кислота) є продуктом категорії IV найменш токсичний) з незначною концентрацією інших окислювачів: пероксід, озон, діоксид хлору, гіпохлорит іон; концентрація діючої речовини в перерахунку на активний хлор складае 0.02-0.06%.

Безпечний для довкілля

Прозора безбарвна рідина з характерним запахом оксідантів яка виготовляється з очищеного NaCl та підготовленої води шляхом електрохімічної активації, після використання повністю розкладається до води, не накопичується в зовнішньому середовищі, не утворює плівок на поверхнях, не потребує змивання та дезактивації після обробки.

Гарантія

Ми настільки впевнені в нашій технології дезінфекції, що можемо

ГАРАНТУВАТИ

що ви отримаєте 99,99% безпеку від вірусів, бактерій, грибків та спор.

(Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Bacillus cereus, Candida albicans, Salmonella enteritidis - доведена єфективність знезараження 99.99%).

Бактеріальний тиск

Якщо у вас є проблеми з високим рівнем бактерій у виробництві, технологія anolyte може знизити загальний бактеріальний тиск видаливши бактерії які додає ваша поточна питна вода, і це дасть вам можливість зосередитися на виробництві. Якщо подумати що від загального запасу корму питна вода часто становить 30-50%, і якщо тоді питна вода має високий рівень небажаних бактерій, усі розуміють що це означає для виробництва та здоров’я тварин. З аноліт ви знижуєте загальний бактеріальний тиск до набагато нижчого рівня.
Схвалено для органічного виробництва
Використання «електролізованої води» в органічному виробництві схвалено ЄС. EGTOP.
Група експертів ЄС з органічного виробництва стверджує наступне про використання хлорноватистой кислоти виробленої на місці за допомогою обладнання типу Aqua Salis («електролізована вода»)
Речовини, перелічені в Додатку VII (1) були схвалені для органічного виробництва в ЄС. На думку групи (група експертів з технічних консультацій з органічного виробництва) існує широкий консенсус щодо того, що ці речовини (перелічені в Додатку VII.1) відповідають цілям і принципам органічного виробництва.
На думку групи використання електролізованої води схоже на використання гіпохлориту натрію. Тому його можна використовувати для всіх цілей в яких схвалений гіпохлорит натрію, але не для будь-яких інших цілей.

Інші сфери використання Аноліт AQUA SALIS

Дезинфекція черевиків

Аноліт можна використовувати для дезінфекції взуття щоб запобігти потраплянню інфекційних агентів у стайню. На вході в зону з тваринами та між різними відділами Аноліт можна використовувати для купання чобіт. Для отримання належного ефекту чоботи необхідно випрати перед дезінфекцією.
Дезінфекція поверхні
Аноліт – ефективний дезінфікуючий засіб, який знищує 99,99% бактерій, вірусів, дріжджів, цвілі, спор і грибків.
Можна використовувати для дезінфекції незакріплених предметів, стін, поверхонь і посуду.
Аноліт відповідає європейським стандартам для дезінфекції поверхонь.

Спрей для копит

Завдяки спрею для копит Аноліт Ви отримуєте автоматичну систему яка дезінфікує. Уникайте проблем пов’язаних з бактеріями, такими як гниль копит, пальцевий дерматит, запалення піднебіння тощо, які щороку коштують чималих грошей, забирають багато часу та спричиняють страждання тваринам.
Ветеринарна медицина та зоогігієна
Накопичений досвід застосування аноліту у ветеренарній медицині та зоогігієні показали позитивний результат при лікуванні у тварин шлункових захворювань, демодекозу, атопічний дерматит, піодерма, захворювань копит у парнокопитних тварин.
Дезінфекція ферм, овочесховищ та складів

Стале майбутнє

Безалкогольна дезінфекція, яка ефективно знищує 99,9% бактерій, вірусів, грибків, цвілі та спор. Дезінфікуючий засіб нейтральний по рН і не висихає. Аноліт виробляється електролізом і повністю не містить барвників і спирту, а також ефективний у низьких концентраціях.

Перевірено та схвалено

Схвалено згідно (Постанова про біоциди) у PT 1-5. Гігієна людини, дезінфекція поверхонь, ветеринарна гігієна, поверхні, які контактують з харчовими продуктами та кормами для тварин та питною водою. Відповідає європейським стандартам для дезінфікуючих засобів:
EN 13624 , EN 13623 , EN 13610 , EN17272 , EN 14476 , EN13697
і EN 13727

Круговий процес

Переносить дезінфекцію від лінійного процесу з вогнем і екологічно небезпечним транспортуванням і відходами до стабільного кругового процесу з переробкою та повторним заповненням наявних контейнерів на місці. Таким чином, бізнес і важливі соціальні функції забезпечують постачання дезінфекції, водночас будучи інноваційними, зосередженими на сталості та безпеці.

Економічно ефективним

Хлорноватиста кислота виробляється з води, солі та електрики і настільки ефективна, що в готовому робочому розчині потрібна лише низька відсоткова концентрація, що зберігає вартість виробництва дуже низькою. Це дешевий і потужний дезінфікуючий засіб для стерилізації, дезінфекції та очищення води.