Медиціна, готелі та сфера обслуговування
Вода без бактерій, дезінфекція поверхні та затемнення за допомогою Anolyte Aqua Salis™. Завдяки Аноліт у Вас є ефективне знищення бактерій таких як легіонела та сальмонела у всій водній системі. Забезпечте запобігання росту та поширенню бактерій легіонели за допомогою системи дезінфекції Anolyte Aqua Salis™. При безперервному дозуванні і бактерії, і біоплівка зникають і не повертаються.
Кухня, ресторан та прибирання
Важливо щоб на кухні та в ресторані була вода без бактерій. З Аноліт у воді відомо що салат який промивається у воді, не додає більше бактерій. Anolyte Aqua Salis™ також активний у льодогенераторах та машинах для льоду які є поширеним джерелом бактерій. Також використовуйте як постдезінфікуючий засіб для чищення та очищення.
Ванна та душ
Дозування Аноліт у воду яка використовується у ванних кімнатах усуває ризик розвитку біоплівки та бактерій, наприклад. Оскільки Аноліт залишається бактерії не додаються.
СПА, фітнес та спорт клуби
З Аноліт не потрібні таблетки хлору або хімікати щоб вода не містила бактерій. У СПА-центрах, СПА, фітнес та спорт клубах можуть бути бактеріальні скупчення які важливо усунути. Аноліт "Аква Саліс" знижують бактеріальний тиск, уникаючи запаху хлору.
Питна вода
Гарантуємо воду без бактерій! Ефективне знищення бактерій та біоплівки у системі водопостачання як питної води. Аноліт дозується у воду в дуже низьких концентраціях і не впливає на смак, запах і зовнішній вигляд води, має лише бактерицидну дію.

Лаборатоно підтверджена дія

Аноліт "Аква Саліс" проти:

E.coli, Listeria monocytogenes, Bacillus subtilis, Pseudomonas aeruginosa, Acinetobacter calcoaceticus, Lactobacillus brevis, Micrococcus luteus, Streptococcus feacalis, Pseudomonas fluorescens, Staphylococcus aureus, Pseudomonas alcaligenes, Pseudomonas medocina, Pseudomonas putida, Bacillus cereus, Micrococcus roseus, Pseudomonas stutzeri, Pseudomonas syringae, Campylobacter.

Надійний

Згідно OSHA та “Узгодженої на глобальному рівні системі класифікації та маркування хімічних речовин” GHS Организації Об’єднаних Націй Аноліт "Аква Салис" (хлорнуватиста кислота) є продуктом категорії IV найменш токсичний) з незначною концентрацією інших окислювачів: пероксід, озон, діоксид хлору, гіпохлорит іон; концентрація діючої речовини в перерахунку на активний хлор складае 0.02-0.06%.

Безпечний для довкілля

Прозора безбарвна рідина з характерним запахом оксідантів яка виготовляється з очищеного NaCl та підготовленої води шляхом електрохімічної активації, після використання повністю розкладається до води, не накопичується в зовнішньому середовищі, не утворює плівок на поверхнях, не потребує змивання та дезактивації після обробки.

Гарантія

Ми настільки впевнені в нашій технології дезінфекції, що можемо

ГАРАНТУВАТИ

що ви отримаєте 99,99% безпеку від вірусів, бактерій, грибків та спор.

(Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Bacillus cereus, Candida albicans, Salmonella enteritidis - доведена єфективність знезараження 99.99%)

Інші види використання аноліту pH


Дезінфекція поверхні
Аноліт Аква Саліс– ефективний дезінфікуючий засіб, який знищує 99,99% бактерій, вірусів, дріжджів, цвілі, спор і грибків. Можна використовувати для дезінфекції незакріплених предметів, стін, поверхонь і посуду. Аноліт відповідає європейським стандартам для дезінфекції поверхонь: EN 13624, EN 13623, EN 13610, EN 13697, EN 13727 і EN 17272.
Дезінфекція поверхні
Аноліт– ефективний дезінфікуючий засіб, який знищує 99,99% бактерій, вірусів, дріжджів, цвілі, спор і грибків. Можна використовувати для дезінфекції незакріплених предметів, стін, поверхонь і посуду. AnoDes відповідає європейським стандартам для дезінфекції поверхонь: EN 13624, EN 13623, EN 13610, EN 13697, EN 13727 і EN 17272.

Стале майбутнє

Безалкогольна дезінфекція, яка ефективно знищує 99,9% бактерій, вірусів, грибків, цвілі та спор. Дезінфікуючий засіб нейтральний по рН і не висихає. Аноліт виробляється електролізом і повністю не містить барвників і спирту, а також ефективний у низьких концентраціях.

Перевірено та схвалено

Схвалено згідно (Постанова про біоциди) у PT 1-5. Гігієна людини, дезінфекція поверхонь, ветеринарна гігієна, поверхні, які контактують з харчовими продуктами та кормами для тварин та питною водою. Відповідає європейським стандартам для дезінфікуючих засобів:
EN 13624 , EN 13623 , EN 13610 , EN17272 , EN 14476 , EN13697
і EN 13727

Круговий процес

Переносить дезінфекцію від лінійного процесу з вогнем і екологічно небезпечним транспортуванням і відходами до стабільного кругового процесу з переробкою та повторним заповненням наявних контейнерів на місці. Таким чином, бізнес і важливі соціальні функції забезпечують постачання дезінфекції, водночас будучи інноваційними, зосередженими на сталості та безпеці.

Економічно ефективним

Хлорноватиста кислота виробляється з води, солі та електрики і настільки ефективна, що в готовому робочому розчині потрібна лише низька відсоткова концентрація, що зберігає вартість виробництва дуже низькою. Це дешевий і потужний дезінфікуючий засіб для стерилізації, дезінфекції та очищення води.